Odzyskiwanie danych marka uczciwa powierzenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Tools

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś dane ze swojego urządzenia z systemem Android, możesz chcieć użyć Disk Drill 4 Android Data Recovery. Jest łatwy w użyciu i zapewnia bezpieczne i skuteczne odzyskiwanie danych. Obsługuje wiele urządzeń i ma wiodące na rynku algorytmy odzyskiwania danych. Może odzyskać dane z urządzeń z systemem Android, takich jak telefony i tablety, a także iPhone’y i iPady.

Możesz pobrać program za darmo online lub kupić płatną wersję, aby uzyskać lepsze funkcje. Aby go użyć, musisz mieć aktywny kod rejestracyjny i działający kabel USB. Po zainstalowaniu programu na urządzeniu, wybierz „Odzyskiwanie danych” z ekranu głównego. To oprogramowanie rozpocznie skanowanie urządzenia i pozwoli Ci na podgląd i odzyskanie utraconych plików.

Interfejs oprogramowania jest czysty i łatwy w nawigacji, a także zawiera wiele zaawansowanych funkcji. Jednak mimo zaawansowanych funkcji nadal pozostaje przyjazny dla użytkownika. Możesz również skanować wiele urządzeń za pomocą tego samego programu. Możesz również skorzystać z wersji przenośnej aplikacji „Recuva”. W ten sposób możesz korzystać z programu, nawet jeśli nie używasz komputera z systemem Windows.

Kolejną funkcją Disk Drill 4 Android Data Recovery jest jego Free Space Eraser, który ma na celu wymazanie niechcianego miejsca na urządzeniu. Pozwoli Ci to chronić swoje dane i zapobiec wyciekowi prywatnych informacji do nieautoryzowanych osób trzecich. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych danych przed awarią dysku twardego.

Oprogramowanie Disk Drill 4 Android Data Recovery wykorzystuje kilka algorytmów odzyskiwania danych, aby odzyskać dane. Obsługuje wiele różnych typów plików i obsługuje zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne dyski twarde. Jego bezpłatna wersja próbna pozwala odzyskać 500 MB danych i ma kilka innych funkcji dla Twojej wygody. Wersja próbna zawiera również funkcje tworzenia kopii zapasowych, które zapobiegają utracie jakichkolwiek danych ponownie.

AnyMP4 Android Data Recovery

Utrata danych w systemie Android może nastąpić z wielu powodów. Mogą one obejmować od problemów z oprogramowaniem do przypadkowego usunięcia danych. AnyMP4 Android Data Recovery to prosta aplikacja, która przeskanuje urządzenie z Androidem i znajdzie pliki do odzyskania. Program posiada intuicyjny interfejs i przyzwoity zestaw narzędzi. Można go pobrać i zainstalować za darmo, ale użytkownicy powinni pamiętać o konieczności zarejestrowania się w celu uzyskania pełnej wersji programu.

W przeciwieństwie do wielu darmowych narzędzi do odzyskiwania danych, AnyMP4 Android Data Recovery to potężne narzędzie do przywracania utraconych danych. To oprogramowanie może przywrócić usunięte pliki, zdjęcia i zawartość tekstową z różnych urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie może również tworzyć kopie zapasowe danych Androida na komputerze. To oprogramowanie jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą utworzyć kopię zapasową danych z systemu Android na komputerze w celu ich przechowywania.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI. Jego potężne funkcje pozwalają użytkownikom selektywnie odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem ich na komputer. Możesz wykonać kopię zapasową usuniętych plików lub przywrócić utracone pliki z łatwością. Posiada również funkcję ochrony informacji indywidualnych.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych Android jest kompatybilne z większością urządzeń z systemem Android, w tym HTC, LG i HUAWEI. Jego potężne funkcje pozwalają użytkownikom selektywnie odzyskać usunięte pliki z urządzenia z systemem Android. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed przywróceniem ich na komputer. Możesz wykonać kopię zapasową usuniętych plików lub przywrócić utracone pliki z łatwością. Posiada również funkcję ochrony informacji indywidualnych.

To oprogramowanie jest proste w użyciu i jest dostępne w trzech różnych wersjach: standardowym i głębokim skanowaniu. Standardowe skanowanie może wykryć zawartość tylko ograniczonej ilości danych, ale Deep Scan może odzyskać każdy ostatni bajt danych na urządzeniu. Funkcja Deep Scan pozwala użytkownikom wybrać typ danych, które chcą odzyskać. Po wybraniu typów danych, użytkownik może wybrać pliki, które chcą odzyskać. Odzyskane pliki będą następnie przechowywane w folderze, który wybrali wcześniej.

Tenorshare UltData for Android to doskonałe narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android, nawet jeśli nie masz dostępu root. Może pomóc Ci odzyskać dowolny usunięty plik z urządzenia z systemem Android, w tym zdjęcia, filmy, audio, dokumenty i inne. Możesz także użyć tego oprogramowania, aby przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp.

Jedną z najlepszych rzeczy w tym narzędziu jest to, że jest kompatybilny z każdym urządzeniem z systemem Android. Nie ma potrzeby dostępu root i jest bezpieczny w użyciu, ponieważ odzyskuje utracone pliki bezpośrednio z urządzenia. Ma również przyjazny dla użytkownika interfejs, który nie wymaga żadnej wiedzy technicznej.

UltData for Android jest bezpieczny w użyciu i może przywrócić prawie wszystkie dane z urządzenia z Androidem w ciągu kilku minut. Jest również bezpłatny podczas okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego oprogramowanie wyświetli monit o zakup pełnej wersji. Niezależnie od tego, czy musisz odzyskać ważne dane, czy odzyskać usunięte wiadomości, aplikacja może bezpiecznie zapisać dane.

Obsługuje również szeroki zakres typów plików i pozwala odzyskać utracone pliki z kart SD i pamięci wewnętrznej. Program pozwala również odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z urządzeń z systemem Android bez dostępu root lub kopii zapasowej. Możesz nawet przywrócić wiadomości biznesowe WhatsApp, jeśli nie masz kopii zapasowej, zbyt. Aplikacja działa na urządzeniach z systemem Windows, Mac, iOS i Android.

FonePaw

FonePaw Android Data Recovery to potężny program, który jest w stanie odzyskać wszystkie rodzaje plików z urządzeń z systemem Android, w tym te, które zostały usunięte, niedostępne, a nawet sformatowane. Ma również dodatkową zaletę, pozwalając użytkownikom zlokalizować ich zaginione urządzenia i zdalnie uzyskać dostęp do ich plików. Jest również wyposażony w wiele przydatnych funkcji, które ułatwią proces przywracania, w tym tryb podglądu, aby łatwo zlokalizować każdy zarchiwizowany plik.

Korzystanie z FonePaw Android Data Recovery pomoże Ci odzyskać usunięte dane z pamięci wewnętrznej Twojego urządzenia, karty SD i karty SIM. Jego zaawansowany proces skanowania może wykryć usunięte pliki i przywrócić je do urządzenia. Oprogramowanie jest również w stanie odzyskać kontakty z karty SIM i może wykryć kartę, aby znaleźć dane.

FonePaw obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S8, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6, Galaxy Tab S, Samsung Galaxy Note 8 i Samsung Galaxy Note Pro. Działa również na urządzeniach Apple, w tym iPhone’ach i iPadach. Nie obsługuje jednak formatów plików spoza systemu operacyjnego Android, więc nie jest to dobry wybór dla użytkowników z urządzeniami z systemem iOS.

FonePaw Android Data Recovery for Windows PC to potężny program, który może odzyskać utracone pliki Android. Wykorzystuje przetwarzanie równoległe do skanowania systemu plików, a nawet może przywrócić usunięte pliki. Może również odzyskać usunięte dane z powodu ataków wirusów, awarii systemu operacyjnego i innych problemów. Jest dostępny dla systemów Windows i Mac, a także dostępna jest bezpłatna wersja próbna. Ten program działa szybko, aby odzyskać usunięte dane.

FonePaw Android Data Recovery 3 to program do pobrania za darmo i jest dostępny jako samodzielny instalator. Można go pobrać przez internet i instaluje się bez ukrytych instalacji. Może być również używany do przywracania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Chociaż wykonuje dobrą pracę w odzyskiwaniu utraconych danych, brakuje mu niektórych funkcji. Na przykład nie można wybrać, aby odzyskać określone foldery za pomocą tego programu. Musisz najpierw przeskanować cały dysk twardy za pomocą programu, aby zapewnić odzyskanie wszystkich ważnych plików.

PhoneRescue

PhoneRescue Android data recovery to aplikacja, która pomoże Ci odzyskać usunięte i utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Wykorzystuje platformy kopii zapasowych do wykrywania i przywracania utraconych danych. Oprogramowanie może również korzystać z zapasowych kopii danych. Posiada prosty i nieskomplikowany interfejs, który pozwoli Ci wybrać pliki, które chcesz odzyskać z urządzenia.

Nie musisz rootować swojego urządzenia z Androidem, aby uruchomić PhoneRescue. Ten program obsługuje zarówno urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Obsługuje również systemy macOS i Linux. To oprogramowanie jest dostępne zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Kosztuje 50 dolarów za licencję na całe życie. Oprogramowanie do odzyskiwania danych PhoneRescue Android to przydatne narzędzie, jeśli straciłeś ważne dane ze swojego telefonu.

Darmowa wersja próbna PhoneRescue pozwala na podgląd i skanowanie danych. Nie można zapisać lub wyeksportować danych z wersji próbnej. Wersja próbna wygasa po 30 dniach. Aby kontynuować korzystanie z programu, musisz zakupić płatną wersję oprogramowania. W zależności od miejsca zamieszkania, cena może się różnić.

PhoneRescue android oprogramowanie do odzyskiwania danych ma kilka unikalnych funkcji, które mogą pomóc odzyskać utracone dane. Na przykład, to odblokowuje zablokowany ekran i łamie ochronę hasłem. Jest szybki, niezawodny, elastyczny i bezpieczny. Obsługuje również wiele różnych typów plików. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnych umiejętności technicznych. Wszystko czego potrzebujesz to komputer z połączeniem USB i odpowiednia wersja PhoneRescue.

PhoneRescue Android oprogramowanie do odzyskiwania danych jest zbudowany z najnowocześniejszych technologii, aby zapewnić najwyższe wskaźniki sukcesu. Może odzyskać pliki ze wszystkich typów urządzeń z systemem Android, w tym zdjęcia, wiadomości i zapisy czatu WhatsApp. W przeciwieństwie do innych programów, PhoneRescue ma również możliwość przywrócenia plików z urządzeń z systemem Android, nawet jeśli nie masz kopii zapasowych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]