Odzyskiwanie danych praktyczny serwis.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Istnieje kilka opcji, jeśli chodzi o odzyskiwanie danych z urządzeń z systemem Android. Jedną z opcji jest użycie zewnętrznego dysku twardego. Ważne jest jednak, aby wybrać urządzenie pamięci masowej z odpowiednimi portami USB i urządzeniami peryferyjnymi. Należy również wziąć pod uwagę szybkość transferu danych, ponieważ może to wpłynąć na proces odzyskiwania. Inną opcją jest użycie aplikacji takiej jak AnyMP4 lub Recuva.

AnyMP4

AnyMP4 Android Data Recovery to potężny program, który może zapisać dane z urządzeń z systemem Android i wyeksportować je do komputera. Posiada intuicyjny interfejs i może szybko przywrócić dane. Może skanować w poszukiwaniu usuniętych wiadomości, kontaktów, dzienników połączeń, obrazów, filmów, plików audio i dokumentów. Może nawet odzyskać dane z ceglanego urządzenia z systemem Android.

Oprogramowanie jest kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android. Może odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych urządzeń z powodu uszkodzeń fizycznych lub nieprawidłowych operacji. Aby użyć tego narzędzia, wystarczy podłączyć urządzenia z systemem Android do komputera za pomocą USB. Po podłączeniu, oprogramowanie wyświetli listę typów danych na urządzeniu z systemem Android. Po wybraniu typów plików program będzie skanować i wyodrębniać dane z urządzenia.

Kolejną zaletą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego zdolność do naprawy zepsutych lub uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Czasami uszkodzenia są tak złe, że nie możesz obsługiwać swojego urządzenia. Ale dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu nadal możesz naprawić uszkodzone urządzenie z systemem Android. Ten program ma prostą opcję wyszukiwania, która jest łatwa w użyciu, oraz intuicyjny interfejs użytkownika, który można obsługiwać z łatwością. Obsługuje również szereg narzędzi do odzyskiwania danych, a nawet może automatycznie sprawdzać aktualizacje.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest w stanie odzyskać usunięte pliki, a nawet częściowe pliki z urządzeń z systemem Android. Oferuje również funkcję podglądu, dzięki czemu możesz wybrać tylko pliki, które chcesz odzyskać. Obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy, HTC, LG i HUAWEI Ascend Mate7. Oferuje również selektywne odzyskiwanie danych i może odzyskać pliki z urządzenia z systemem Android za pomocą kliknięcia przycisku.

Recuva

Istnieje wiele powodów, dla których możesz potrzebować użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Recuva Android, aby przywrócić dane z urządzenia z systemem Android. Niektóre z tych powodów obejmują awarię systemu, przypadkowe usunięcie folderu kosza i uszkodzony system plików. Sytuacje te mogą spowodować poważne uszkodzenia danych w telefonie, uniemożliwiając ich odzyskanie za pomocą tradycyjnych metod. Interfejs tego programu jest nieco zagmatwany, co może utrudniać nawigację nowicjuszowi.

Przed użyciem Recuva, ważne jest, aby włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu. Następnie otwórz oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida i wybierz opcję, aby zezwolić oprogramowaniu na dostęp do telefonu. Gdy to zrobisz, oprogramowanie poprosi o pozwolenie na dostęp do poziomu Super User. Kliknij Zezwalaj i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby potwierdzić. Stamtąd możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Oprogramowanie rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych plików i wyświetli je na ekranie. Po zakończeniu, można wybrać i podgląd odzyskanych plików.

Interfejs Recuva jest skierowany do przeciętnego użytkownika komputera. Używa interfejsu przypominającego kreatora, który jest łatwy do zrozumienia i nawigacji. Pyta Cię, jakie typy plików chcesz odzyskać i gdzie chcesz skupić się na odzyskiwaniu. Jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a nawet początkujący znajdą go łatwe w użyciu. Program wyposażony jest w pomocny kreator, który poprowadzi Cię przez proces odzyskiwania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recuva Android to darmowe oprogramowanie. Odzyska usunięte pliki z wewnętrznych kart pamięci. Może również odzyskać usunięte pliki z systemu Windows. To oprogramowanie działa dobrze na kartach sd, ale nie jest bardzo dobre w odzyskiwaniu usuniętych filmów lub obrazów. Jeśli masz duże pliki wideo i obrazów, profesjonalne narzędzie do odzyskiwania jest droga do zrobienia.

EaseUS

EaseUS Android data recovery to jedno z najlepszych narzędzi do odzyskiwania utraconych danych z telefonu lub tabletu z systemem Android. Program posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i jest kompatybilny z niemal każdym formatem plików. Możesz odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty i inne. Może nawet odzyskać usunięte pliki, a także może odzyskać pliki z zakorzenionego lub zablokowanego urządzenia. Obsługuje również ponad 6000 urządzeń z systemem Android.

Program ten dostępny jest zarówno jako oprogramowanie desktopowe jak i aplikacja mobilna. Potrafi odzyskać usunięte pliki, SMS-y i rejestry połączeń. Pozwala również na przywracanie kopii zapasowych. Jest bezpłatny do pobrania i użytkowania. Oprogramowanie zajmuje tylko kilka minut, aby przywrócić utracone dane na urządzeniu z systemem Android.

Kolejną wspaniałą cechą EaseUS jest to, że pozwala użytkownikom na podgląd plików, które odzyskują podczas skanowania. Można również przeglądać wyniki według typu lub rozszerzenia pliku. Wersja Pro pozwala również na przywrócenie nieograniczonej ilości plików. Oferuje również bezpłatną wersję próbną i dożywotni program wsparcia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Android ma intuicyjny interfejs i może łatwo skanować urządzenia z systemem Android, aby odzyskać utracone dane. Jego potężna zdolność do odzyskiwania sprawia, że jest to idealny wybór dla użytkowników szukających łatwego w użyciu rozwiązania do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Program jest łatwy w użyciu i może być zakończony w ciągu 3 prostych kroków.

EaseUS MobiSaver to kolejna doskonała opcja do odzyskiwania utraconych danych z telefonu lub tabletu z systemem Android. Może również odzyskać dane z kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Może nawet odzyskać dane z karty SD, która została sformatowana. Oprogramowanie obsługuje również wiele urządzeń z systemem Android. Ponadto pozwala użytkownikom na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Obie wersje są w 100% bezpieczne w użyciu.

AirMemory

AirMemory do odzyskiwania danych Android to aplikacja, która pomaga odzyskać utracone dane z pamięci wewnętrznej telefonu z systemem Android. Aplikacja posiada szereg przydatnych narzędzi do odzyskiwania usuniętych plików z urządzeń z systemem Android. Program analizuje cały system w poszukiwaniu usuniętych i niedostępnych danych, a także wyświetla na ekranie postęp procesu odzyskiwania. Odzyskane dane są następnie podzielone na kategorie, co ułatwia ich przeglądanie.

Główną cechą tego programu jest jego zdolność do odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android bez konieczności posiadania uprawnień roota. Ten program może skanować pamięć telefonu w ciągu kilku sekund. Możesz nawet odzyskać kontakty, multimedia i dokumenty za pomocą tego programu. Kolejną zaletą tej aplikacji jest to, że nie udostępnia ona żadnych informacji o użytkowniku platformom firm trzecich.

Inną cechą tej aplikacji jest to, że można wyświetlić podgląd możliwych do odzyskania plików przed ich odzyskaniem. Możesz również wybrać pliki, które chcesz odzyskać z pamięci wewnętrznej telefonu. Oprogramowanie posiada również opcję, która będzie wyświetlać tylko elementy, które zostały usunięte. Ta funkcja sprawia, że proces odzyskiwania usuniętych plików jest o wiele łatwiejszy.

Użytkownicy Androida mają czasem tendencję do usuwania plików, których nie muszą trzymać na swoich urządzeniach. Może to jednak spowodować, że stracą ważne pliki. Ta aplikacja pozwala odzyskać usunięte pliki i przywrócić je do urządzenia. Pozwala również odzyskać dane z pamięci telefonu z systemem Android. Obsługuje również wiele formatów, w tym PDF i DOC.

Ten program jest bezpłatny do pobrania i wykorzystuje zaawansowane technologie do odzyskiwania usuniętych danych. Jest kompatybilny z ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android i pozwala na podgląd odzyskanych plików. Dodatkowo można skorzystać z wersji darmowej, aby odzyskać do 1GB danych.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to aplikacja, która pozwala odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android. Ten program jest bezpieczny i prosty w użyciu. Może pomóc odzyskać usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio i dokumenty z telefonów z systemem Android. Możesz również użyć go do odzyskania utraconych kontaktów, załączników wiadomości i rejestrów połączeń. Oprogramowanie wymaga co najmniej 2 GB pamięci RAM do uruchomienia.

To oprogramowanie jest samodzielnym instalatorem offline dla systemu Windows, który odzyskuje dane z karty SD lub telefonu z systemem Android. Działa ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, w tym smartfonami. Jest bardzo potężny i może pomóc odzyskać usunięte pliki nawet z kart SD, które są całkowicie wytarte. Jest również kompatybilny z różnymi urządzeniami pamięci masowej, w tym z najnowszymi wersjami systemu Android.

FoneLab ma jednak kilka wad, takich jak wymóg rootowania telefonu. Aplikacja może również nie odzyskać plików w niektórych przypadkach. Prędkość skanowania i wskaźnik sukcesu są również wątpliwe. Jest to również bardzo drogie. Chociaż istnieją darmowe wersje FoneLab, nie są one zalecane, ponieważ mogą zawierać wirusy.

FoneLab for Android jest przeznaczony do odzyskiwania usuniętych plików i zdjęć z urządzeń z systemem Android. Ten program może również odzyskać utracone lub usunięte wiadomości tekstowe. Inne dane, które może uratować to usunięte pliki multimedialne, nagrania z kamery i głosu oraz pobrane pliki. Obsługuje również eksport plików w formatach Word, Excel, PPT i ZIP.

Po pobraniu i zainstalowaniu programu podłączamy urządzenie do komputera. Aby odzyskać usunięte pliki, musisz mieć włączone debugowanie USB na swoim urządzeniu. Następnie należy wybrać typy plików, które chcemy odzyskać i kliknąć przycisk „Odzyskaj”.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]